تبلیغات
بازیهای رایانه ای - Elder Scroll


بازیهای رایانه ای


Elder Scroll
شنبه 2 مهر 1384

Elder Scroll 

به مناسبت 10 همین سالگرد ورود اولین بازی Elder Scroll شرکت Bethesda تصمیم گرفت تا اولین بازی مربوط به این سری رو مجانی در اختیار مردم قرار بده.
برای دانلود میتونید
اینجا کلیک کنید.ElderScroll:Arena
خب چون بازیش یه نمه قدیمی هست و تحت داس باید بازی کرد تو همون لینک که بالا دادم یک شبیه ساز(Emulator) هم برای اجرای بازی تحت داس هست.
من خودم این بازی رو ندیده بودم برام خیلی جالب بود حتما برای شما هم جالبه 9 مگابایت هم بیشتر نیست.
تو خود سایت 
http://www.elderscrolls.com میتونید امکانات دیگه ای هم که به مناسبت دهمین سالگرد بازی در نظر گرفتند ببینید.مثلا توضیحاتی که از دید خودشون درباره بازی و تاریخچه اش گفتن که خیلی خوندنیه یا کارهای هنری که تو این سالها انجام دادن و یک بخش مسابقه با کلی جایزه که صد البته تو ایران بی استفاده است برای ما!!

خب یه توضیح مختصر درباره این سری بدم:ElderScroll یکی از محبوبترین و بهترین سری های RPG
هست که تو این 10 سال پنج تا بازی بیرون داده (بدون در نظر گرفتن اضافه شونده هاش) و آخرین اون هم Morrowind هست که احتمالا از همه بیشتر تو ایران شناخته شده.یک اضافه شونده برای Morrowind هم اومد به اسم bloodmoon که من خیلی اونو دوست دارم.
یکی از خاصیتهای این بازی اینه که شما تو یک دنیای خیلی بزرگ هستید که ماموریتهای متعددی رو میتونید توش انجام بدید و ترتیب خاصی هم نداره شما میتونید هر جا دوست برید خیلی کارها رو انجام ندین در اصطلاح یک بازی غیر خطی و open-end هست.البته اگه بخواین همه کارهای ممکنه رو انجام بدین باید یک تابستون بشینید فقط اینو بازی کنید.(هستند کسایی که این کارو کردند)
حتی توی اولین بازی این سری که بالا لینکشو دادم هم شما میتونید این ایده رو ببینید که خوب به مرور زمان خیلی تکامل پیدا کرده تا جایی که Morrowind یکی از بهترین بازیهای سال شد.
سعی کنید توضیحاتی که درباره نسخه های مختلفی که دادن بیرون بخونید تا متوجه بشین که چی شد Morrowind اینهمه پیشرفت داشته نسبت به بازیهای قبلی جز بهترین بازیهای سال میشه و اینهمه مردم براش MOD میسازن و ازش خسته نمیشن.

این عکسای پایینی از اولین و آخرین بازی تو این سری هست در کنار هم!

 
  
نوشته شده توسط ابراهیم در شنبه 2 مهر 1384 و ساعت 06:09 ق.ظ
Desined By Mohamad + Alireza